Różne sposoby na powiększenie biustu

Powiększenie biustu interesuje ogromną liczbę kobiet, często już nastolatki mocno ubolewają nad małym rozmiarem swoich piersi i planują, że kiedy tylko osiągną pełnoletność, poddadzą się operacji ich powiększenia. Wiele kobiet ma już biust powiększony, ale wciąż duża grupa pań dopiero chce to zrobić. Jak można osiągnąć efekt większych piersi?

Liczne rozwiązania

Piersi mają specyficzną budowę – gruczołową, a ich wielkość zależy między innymi od ilości tkanki tłuszczowej w ciele oraz od poziomu hormonów. To dlatego piersi powiększają się kiedy tyje się, w drugiej połowie cyklu, a tym bardziej w czasie ciąży. Daje to wiele możliwości. Czasem nawet powiększanie się biustu, zwykle witane z wielkim entuzjazmem, jest skutkiem ubocznym, na przykład stosowania tabletek antykoncepcyjnych, a także oczywiście przytycia. Panie chcące powiększyć swój mały biust, a mające bardzo szczupłą figurę, mogą zatem postarać się skorzystać z tej możliwości. Można też oczywiście pomyśleć o hormonalnej antykoncepcji, ale tylko kiedy jest to potrzebne – nikt raczej nie stosuje hormonów tylko z myślą o powiększeniu biustu. Można jednak sięgnąć po fitohormony, czyli na przykład pić zioła lub stosować zawierające je suplementy na powiększenie biustu.

Zabiegi medyczne

Opinie dotyczące powyżej przedstawionych sposobów są różne, o czym można przekonać się, szukając informacji na ich temat w internecie. Na pewno nie są to rozwiązania dla osób, które chcą natychmiastowego efektu – tym pozostają zabiegi chirurgiczne. Dobra wiadomość jest jednak taka, że są one coraz mniej inwazyjne, a przy tym dają naturalny efekt. Nie są to już bowiem tylko dostrzegalne na pierwszy rzut oka silikony. Alternatywą dla takich implantów jest powiększenie biustu własnym tłuszczem, czyli lipotransfer. To bardzo sprytne rozwiązanie. Przeszczepianie tłuszczu w obrębie ciała nie stwarza żadnego ryzyka, poza tym powiększenie biustu własnym tłuszczem jest dla pacjentek komfortowe. Nie mają one niemiłego uczucia obecności ciała obcego w piersiach (implanty są wyczuwalne, mogą się nawet przesuwać), uczucie jest takie samo, jakby większe piersi były dziełem natury i dokładnie tak też wyglądają. Na tym nie koniec zalet. Przeszczepianie tłuszczu pozwala też pozbyć się jego nadmiaru – lipotransfer zwykle jest przeprowadzany po pobraniu tkanki tłuszczowej z brzucha.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here