opi

W temacie hybryd powiedziano i pokazano już chyba wszystko, mają one tyle samo zwolenniczek co przeciwniczek (osobiście nie rozumiem fenomenu tego systemu), jedno jest jednak pewne, że nie są obojętne dla paznokci- mogą powodować osłabienie stanu płytki paznokciowej, jej kruchość i rozdwajanie. Rozwiązaniem dla tych problemów może być nowy system OPI Gel Break, który w dzisiejszym poście chcę Wam przedstawić.

Gel Break to trójfazowy system regeneracji paznokci zniszczonych i wytrawionych po hybrydzie, który w krótkim czasie przywraca paznokciom zdrowy wygląd. Zawiera unikatową kombinację witamin i minerałów, wzmacniających paznokcie. Trzy nakładane kolejno po sobie produkty nadają paznokciom żelowe wykończenie, pozostawiając je optycznie grubsze, błyszczące i zdrowsze.

Krok 1: Gel Break Serum – baza ze specjalnymi pigmentami, niwelującymi przebarwienia
Krok 2: Gel Break Color – delikatny kolor (jeden z trzech wariantów) dopasowany do Twojej karnacji (jasna, średnia, ciemna)
Krok 3: Gel Break Protector – top coat ochronny z najwyższym stopniem połysku

Kuracja trwa tydzień, a po jej zakończeniu nie należy stosować produktów, które mogą ponownie osłabić paznokcie.

W swoim życiu testowałam wiele- nosiłam tipsy, akryl, żel światłoutwardzalny z tubeczki- to było naście lat temu, taka była moda i tyle w tym temacie. Teraz przyszła moda na hybrydy, które owszem używałam ale polecać nie będę, bo z mojej perspektywy robią mi większą krzywdę niż mam z nich pożytku (to moja opinia, Twoja może być inna- szanuję ją!), poza tym cenię sobie łatwość/ szybkość zmiany koloru w przypadku klasycznego lakieru. Stawiam na naturalność, ale i przez nią czasami mam paznokcie w gorszym stanie (głównie się rozwarstwiają), dlatego z chęcią przetestowałam nowy system OPI, niedługo bo w dwa weekendy czyli 6 dni, ale powiem Wam, widzę ogromną różnicę- błyszcząca płytka, żadnych przesuszeń, rozwarstwień i co najważniejsze długotrwały efekt, bo po kolejnym malowaniu płytka nadal jest w dobrym stanie . Dla mnie super!

Co myślisz o tym systemie? Skusisz się na regenerację paznokci z OPI?

PODZIEL SIĘ
Następny artykułProstowanie włosów, co wybrać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here