Komu pasuje welon?
Komu pasuje welon?

Komu pasuje welon?

Komu pasuje welon?

Welon jest tradycyjnym elementem stroju ślubnego, który od wieków towarzyszy pannie młodej w dniu jej ślubu. Jednak czy welon pasuje do każdej kobiety? Czy jest to tylko kwestia gustu czy istnieją pewne zasady, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze tego dodatku?

Welon a typ urody

Podstawowym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przy wyborze welonu, jest typ urody panny młodej. Istnieje wiele różnych typów urody, takich jak blondynka, brunetka, rudowłosa, o ciemnej lub jasnej karnacji. Każdy z tych typów urody może wymagać innego rodzaju welonu, który podkreśli naturalne piękno i harmonię twarzy.

Blondynki

Dla blondynek zazwyczaj najlepiej sprawdzają się welony w delikatnych odcieniach, takich jak ecru, kremowy lub perłowy. Mogą one dodatkowo ozdabiać welon delikatnymi haftami lub koronkami, które podkreślą subtelność i romantyzm całego stroju ślubnego.

Brunetki

Brunetki mogą zdecydować się na welony w intensywnych kolorach, takich jak głęboki karmelowy, bordo lub granatowy. Te odcienie będą doskonale kontrastować z ciemnymi włosami i podkreślać ich naturalny blask. Welony z delikatnymi kryształkami lub cekinami dodadzą całości elegancji i wyjątkowego charakteru.

Rudowłose

Rudowłose panny młode mogą postawić na welony w odcieniach złota, miedzi lub brązu. Te ciepłe kolory będą doskonale harmonizować z ich naturalnymi włosami, tworząc spójną całość. Welony zdobione delikatnymi kwiatami lub motywami roślinnymi będą idealnym uzupełnieniem tego typu urody.

Jasna karnacja

Jeśli panna młoda ma jasną karnację, warto wybrać welon w odcieniach pastelowych, takich jak różowy, błękitny lub fioletowy. Te kolory będą subtelnie podkreślać delikatność jej cery i nadać całości romantycznego wyglądu. Welony zdobione delikatnymi perłami lub koralikami będą dodatkowym atutem.

Ciemna karnacja

W przypadku ciemnej karnacji, welon w odcieniach kości słoniowej, beżu lub złota będzie doskonałym wyborem. Te kolory będą pięknie kontrastować z ciemną skórą, podkreślając jej naturalne piękno. Welony zdobione delikatnymi haftami lub koronkami dodadzą całości elegancji i wyjątkowego charakteru.

Welon a rodzaj sukni ślubnej

Wybór welonu powinien być również dostosowany do rodzaju sukni ślubnej, którą panna młoda zamierza założyć. Istnieje wiele różnych fasonów sukien ślubnych, takich jak księżniczka, syrena, a-linii czy empire. Każdy z tych fasonów może wymagać innego rodzaju welonu, który idealnie będzie komponować się z całością stroju.

Księżniczka

Suknie ślubne w stylu księżniczki charakteryzują się szerokim, bufiastym dołem. Do takiej sukni najlepiej pasują długie welony, które będą pięknie opadać na długości sukni, tworząc harmonijną całość. Welony zdobione koronkami lub haftami będą dodatkowym atutem.

Syrena

Suknie ślubne w stylu syreny są obcisłe do połowy uda, a następnie rozszerzają się ku dołowi. Do takiej sukni najlepiej pasują welony w stylu katedralnym, które będą pięknie opadać na długości sukni, podkreślając jej kształt. Welony zdobione kryształkami lub cekinami dodadzą całości elegancji i wyjątkowego charakteru.

A-linii

Suknie ślubne w stylu a-linii charakteryzują się prostym krojem, który delikatnie rozszerza się ku dołowi. Do takiej sukni pasują zarówno krótkie, jak i długie welony. Krótkie welony będą pięknie komponować się z prostotą sukni, podkreślając jej delikatność. Długie welony dodadzą całości elegancji i wyjątkowego charakteru.

Empire

Suknie ślubne w stylu empire charakteryzują się podkreśleniem talii i luźnym, zwiewnym dołem. Do takiej sukni najlepiej pasują welony w stylu katedralnym lub welony z jednej warstwy, które będą pięknie opadać na długości sukni, podkreślając jej lekkość. Welony zdobione delikatnymi kw

Wezwanie do działania: Sprawdź ofertę na stronie Euroavista.pl i dowiedz się, komu pasuje welon! Kliknij tutaj, aby odwiedzić stronę: https://www.euroavista.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here