JESIENNE MANI W KOLORACH OPI PERU

Za co kocham jesień? Z pewnością, dla większości z Was, dla mnie z resztą także, łatwiej jest na pisać za co jej nie kocham- za zimno, za c...

Za co kocham jesień? Z pewnością, dla większości z Was, dla mnie z resztą także, łatwiej jest na pisać za co jej nie kocham- za zimno, za ciągły deszcze, za ciemne i ponure dni, za szarugę, za spadające liście i wiele wiele innych. Ale też ją kocham za ulubione szare wełniane swetry i cudowne lakierowe kolekcje, które wykorzystałam przy zmalowaniu dzisiejszego mani. W rolach głównych dwa kolory z kolekcji OPI Peru: z podstawowej cukierkowy róż Lima Tell You About This Color! oraz limitowanej - zgaszona szmaragdowa zieleń Ayahuasca Made Me Do It nałożone lekko wytartym pędzelkiem na warstwę cielistego lakieru (u mnie odżywki) i ukochana ostatnio złota folia transferowa. Całość pokryta warstwą topu.
Zobacz także:
Mani to co prawda nic nadzwyczajnego, ale bardzo przykuwa uwagę (kilka razy byłam pytana co takiego ładnego mam na paznokciach) a kolorystyka pozwala z uśmiechem na ustach wejść w deszczową jesień.


Mnie się podoba, a Tobie?


4 komentarze

Nie obrażaj! Nie spamuj!
Dla postów starszych niż 3 dni włączone jest moderowanie komentarzy.