CUCCIO COLOUR, KOLEKCJA ATOMIX

Po bardzo delikatnej i klasycznej wiosennej kolekcji Ballerina, w której dominowały głównie beże i róże, marka Cuccio na lato serwuje nam e...

Po bardzo delikatnej i klasycznej wiosennej kolekcji Ballerina, w której dominowały głównie beże i róże, marka Cuccio na lato serwuje nam efekt WOW w postaci neonowej kolekcji Atomix. Mocno dające po oczach kolory i bardzo przyjemne formuły, sprawią, że tego lata nasze paznokcie z pewnością nie pozostaną niezauważalne.Kolekcja Atomix liczy standardowo osiem kolorów, z czego ja mam sześć bo podobno wyprzedaje się w tak ekspresowym tempie, że dwóch pozostałych po prostu zabrakło. Ekspresowe tempo absolutnie mnie nie dziwi, zobaczcie zresztą dlaczego:)
1212 PRETTY AWESOME - koralowy neonowy róż, kryje po nałożeniu dwóch warstw, nie smuży, po wyschnięciu daje lekko satynowe wykończenie.1213 SHE ROCKS - cukierkowy intensywny neonowy róż, podobnie jak poprzednik kryje po nałożeniu dwóch warstw, nie smuży i ma lekko satynowe wykończenie.1214 LIMITLESS - intensywny, lekko neonowy fiolet wpadający w różowe tony, który także kryje po nałożeniu dwóch warstw i nie smuży. Ze wszystkich kolorów, które posiadam z tej kolekcji, ten ma najbadziej satynowe wykończenie.1216 LIVE YOUR DREAM - intensywny neonowy błękit (co za kolor!), dwie warstwy są potrzebne do pełnego krycia, nie smuży, po wyschnięciu nie jest ani satynowy ani mocno błyszczący.1217 MAKE A DIFFERENCE - neonowa szmaragdowa zieleń, kryje po nałożeniu dwóch warstw, nie smuży, po wyschnięciu daje lekko satynowe wykończenie. Nie odbarwia płytki.1218 WOW THE WORLD - kolor z efektem WOW! Intensywna neonowa żółta limonka (nie jest to typowo żółty neonowy kolor) W przypadku Wow The World do pełnego krycia potrzebne są trzy warstwy, na szczęście nie smuży. Ze wszystkich kolorów, które posiadam z tej kolekcji, ten ma najmniej satynowe wykończenie.


Jak sami widzicie kolory są absolutnie obłędne. Cuccio Atomix dostępne są na stronie cuccio.pl w formie zwykłego lakieru Cuccio Colour lub hybrydy Cuccio Veneer.

Jak podoba Ci się kolekcja Cuccio Atomix? Który kolor wpadł Ci w oko?


8 komentarze

 1. Przepiękne kolory :O Tylko cena tych lakierów trochę odstrasza

  OdpowiedzUsuń
 2. oba róże i fiolet bardzo mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super kolory, takie soczyste i intensywne - bardzo w moim stylu!

  OdpowiedzUsuń
 4. O kurczę, ciężko byłoby mi się zdecydować na jeden kolor! Wszystkie wyglądają naprawdę super!

  OdpowiedzUsuń
 5. Szukałam takiej hybrydki jak ten Wow The world! Ale She Rocks i Live your dream mnie porywają!

  OdpowiedzUsuń
 6. nigdy nie lubiłam neonów, ale te mają coś w sobie, wszystkie są śliczne ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. 1218 najlepszy. Lubię takie kolorki na lato

  OdpowiedzUsuń

Nie obrażaj! Nie spamuj!
Dla postów starszych niż 3 dni włączone jest moderowanie komentarzy.