CUCCIO COLOUR, KOLEKCJA BALLERINA

Wiosna, po szarej i burej zimie, rządzi się swoimi prawami- jest mocno kolorowa, co widać zarówno w kolekcjach marek odzieżowych, jak i kos...

Wiosna, po szarej i burej zimie, rządzi się swoimi prawami- jest mocno kolorowa, co widać zarówno w kolekcjach marek odzieżowych, jak i kosmetycznych. Trochę na przekór temu kolorowemu trendowi jest nowa wiosenna kolekcja lakierowa Cuccio Ballerina, w której dominuje głównie róż, beż ale błyskotek też nie zabrakło.


Kolekcja Ballerina zainspirowana baletem klasycznym to osiem bardzo kobiecych i delikatnych kolorów: sześć o wykończeniu kremowym i dwa metaliczno- perłowe. 
1204 Arabesque Par Terre - zgaszony kremowy róż, moim zdaniem "najszlachetniejszy" z całej kolekcji
1205 Pretty Pink Tutu - rozbielony pastelowy róż o kremowym wykończeniu
1206 Odette's Swan Queen - bardzo jasny zgaszony róż z nutą fioletu o kremowym wykończeniu
1207 Rose Gold Slipper - metaliczny brąz z poświatą różu
1208 Prima Ballerina Blush - jasny kremowy beż 
1209 Pirouette - jasny kremowy beż z nutą różu (wydawać by się mogło, że to ten sam kolor co Prima Ballerina Blush jednak są zdecydowanie inne)
1210 Giselle's Beauty - metaliczy róż z poświatą złota i srebra (piękny!!!)
1211 On Pointe - przybrudzony róż z dość dużą domieszką fioletu, wykończenie kremoweOdcienie kolekcji Ballerina są tak subtelne, że mogą być idealną propozycją na manicure dla przyszłej panny młodej. 
Nie da się ukryć, że wiosenna kolekcja Ballerina jest zdecydowanie "spokojniejsza" od innych wiosennych propozycji marek lakierowych, co nie oznacza wcale, że przez to jest gorsza czy brzydsza. Absolutnie tak nie jest. Jej ogromną zaletą jest to, że jest taka codzienna i od święta i dla każdego:) Jako pierwszy na paznokcie trafił 1206 Odette's Swan Queen (na wielu stronach funkcjonuje jako Odette's Swan Song, ale Queen widnieje na buteleczce, więc tego też się trzymam), którego mogliście zobaczyć już na moim profilu na IG. Uwielbiam ten lakier za wspaniałą formułę- kryje po nałożeniu dwóch cienkich warstw, szybko wysycha i szkliście błyszczy.Jak podoba Ci się wiosenna kolekcja Cuccio Ballerina?10 komentarze

Nie obrażaj! Nie spamuj!
Dla postów starszych niż 3 dni włączone jest moderowanie komentarzy.