OPI, TOP THE PACKAGE WITH A BEAU (Love OPI, XOXO) & MY FAVORITE ORNAMENT

OPI Top The Package With a Beau z zimowej kolekcji Love OPI, XOXO to szary metalik, w którym zatopione są złote glassfleckowe drobinki. N...

OPI Top The Package With a Beau z zimowej kolekcji Love OPI, XOXO to szary metalik, w którym zatopione są złote glassfleckowe drobinki. Nie jest to bardzo oczywisty kolor, bo szarość lekko wpada w brąz (pewnie dlatego tak świetnie współgra ze złotem drobin), a same glassflecki są dość stonowane, przez co całość nie wygląda "dyskotekowo" i krzykliwie, przez co można spokojnie nosić go na co dzień. Lakiej kryje po nałożeniu dwóch cienkich warstw, szybko wysycha i ładnie błyszczy- drobinki po wyschnięciu nie tworzą chropawej powierzchni, więc w zasadzie top jest zbędny.  Ponieważ mamy właśnie karnawał, nie mogłam odmówić sobie odrobiny szaleństwa w postaci typowo złotego lakierowego akcentu- OPI My Favorite Ornament, który nałożyłam na palce serdeczne. 

OPI Top The Package With a Beau


Na zdjęciach poniżej dwie warstwy Top The Package With a Beau i My Favorite Ornament, pokryte warstwą topu. 

OPI Top The Package With a Beau

OPI Top The Package With a Beau


Zobacz także:

OPI Top The Package With a Beau

OPI Top The Package With a BeauLakierem Top The Package With a Beau jestem zachwycona, a duet z  My Favorite Ornament jest moim zdaniem idealny! 

OPI Top The Package With a Beau


Czy Tobie też się podoba ten duet?


4 komentarze

 1. I love this color, so beautiful :)

  Love,

  Angela
  www.angelavissers.com

  OdpowiedzUsuń
 2. dla mnie to złotko jest chyba odrobinę za jasne, jak na taki akcent, ale za to ten drobinkowy lakier jest cudny! będę na niego polować ;)

  OdpowiedzUsuń

Nie obrażaj! Nie spamuj!
Dla postów starszych niż 3 dni włączone jest moderowanie komentarzy.