MOLLON PRO, KOLEKCJA SAY HELLO TO HOLO | Hardening Nail Lacquer

Kolejna lakierowa nowość na blogu, tym razem nieco inna od typowych letnich barw bo błyszcząca, iskrząca i holograficzna czyli Say HELLO to...

Kolejna lakierowa nowość na blogu, tym razem nieco inna od typowych letnich barw bo błyszcząca, iskrząca i holograficzna czyli Say HELLO to HOLO marki Mollon PRO z serii Hardening Nail Lacquer.

Mollon PRO Say HELLO to HOLO

Roziskrzone w słońcu, mieniące się wszystkimi kolorami tęczy paznokcie, to absolutny hit lata 2017! Powiedz HELLO dla efektu HOLO zatopionego w super trwałych, klasycznych lakierach do paznokci z linii Hardening Nail Lacquer. Rewolucyjna kolekcja 6 magicznych lakierów została stworzona z myślą o najbardziej wymagających miłośniczkach manicure, które szukają prawdziwego efektu WOW dla swoich stylizacji!

Innowacyjna formuła tradycyjnych lakierów do paznokci Hardening Nail Lacquer to połączenie wysokiej jakości komponentów, zapewniających idealną konsystencję lakieru, głębokie intensywne kolory i nieskazitelny blask wykończenia manicure. Skład lakierów został wzbogacony o specjalny utwardzacz, dzięki, któremu możesz cieszyć się trwałością stylizacji do 7 dni bez odprysków.
Perfekcyjnie dobrany, miękki i płaski pędzelek pozwala na przyjemną i precyzyjną aplikację koloru bez smug.
Lakiery Hardening Nail Lacquer są bezpieczne dla naturalnej płytki, przygotowany według formuły „3 Free” bez formaldehydu, toluenu i DPB. Nie wymagają utwardzania w lampie LED/ UV

Pojemność: 15 ml 

Mollon PRO Say HELLO to HOLO


Kolekcja składa się z sześciu holograficznych kolorów z numerkami od 251 do 256. Lakiery są łatwe w obsłudze, mimo, że ich formuła jest dość gęsta i dla każdego koloru bez wyjątku jest taka sama. Pędzelek wygodny, czas schnięcia błyskawiczny, jedyne do czego mogę się przyczepić to trwałość, bo na moich paznokciach już tego samego dnia miałam wytarte końcówki a następnego odpryski (ale jak zapewne wiecie z holosami już tak jest, że prezentują się zjawiskowo, ale nie grzeszą trwałością więc i tutaj jakoś bardzo zaskoczona nie jestem). Wraz z lakierami dostałam także preparat nawierzchniowy Express Dry Gloss Effect i byłam przekonana, że to typowy top nadający jeszcze większego blasku holograficznym lakierom, a okazało się, że jest to oliwkowy płyn, który tylko przyspiesza wysychanie każdych lakierów.

Mollon PRO Say HELLO to HOLO


251 HOLO Me -  srebro z nutą niebieskiego w chłodnej tonacji
252 Rainbow - jasny, stonowany róż, także w chłodnej tonacji
253 Mermaid - ciemny róż, tym razem w ciepłej tonacji
254 Deep Dream - głęboki, ciemny fiolet
255 Unicorn - chłodny niebieski z fioletowymi tonami
256 Seashell - beżowe złoto, idealny do zdobień na czarnej bazie

Mollon PRO Say HELLO to HOLO

Kolory jak widzicie są bardzo ładne, stonowane i przez to, że są dość gęste świetnie sprawdzą się np. do zdobień lub stempli, co mam nadzieję jak najszybciej przetestować. Kolekcją dostępna jest na stronie sklep.mollonpro.com w cenie 21 zł/ buteleczkę 15 ml.

Mollon PRO Say HELLO to HOLO


Jak wam się podoba kolekcja Say HELLO to HOLO? Lubicie holograficzne wykończenia w lakierach?


10 komentarze

Nie obrażaj! Nie spamuj!
Dla postów starszych niż 3 dni włączone jest moderowanie komentarzy.