CUCCIO COLOUR, 6420 I AM BEAUTIFUL! (Positivity)

Moje paznokcie, niestety, w dalszym nie są w najlepszym stanie- wysuszone, rozdwojone, jak nigdy nagminnie łamiące się- wymagają natychmias...

Moje paznokcie, niestety, w dalszym nie są w najlepszym stanie- wysuszone, rozdwojone, jak nigdy nagminnie łamiące się- wymagają natychmiastowej regeneracji, ale nie wiedzieć czemu nic na nie nie działa, więc ciągle je maksymalnie skracam, przez co też na blogu swatche nie pojawiają się tak często jak bym chciała. A mam Wam sporo do pokazania.... tyle w kwestii wyjaśniania, mam nadzieję, że szybko się im poprawi i moje paznokcie będą zdrowe i mocne jak dawnej. Dziś na tapetę wzięłam lakier Cuccio Colour, 6420 I Am Beautiful! (taki piękniś nie może nazywać się inaczej) w pięknym jasno-fioletowym kremowym kolorze. Uwielbiam ten odcień, jest taki czysty, pogodny, a co najważniejsze uniwersalny i dobrze będzie współgrał z odcieniami większości karnacji. Lakier kryje po nałożeniu dwóch cienkich warstw (lakiery Cuccio są jednymi z najlepszych użytkowo pasteli) lakiery Cuccio , nie smuży, równomiernie się rozkłada i szybko wysycha. Połysk i trwałość także na plus. 

Cuccio Colour I Am Beautiful!

Na zdjęciach poniżej dwie warstwy I Am Beautiful!, bez lakieru nawierzchniowego.

Cuccio Colour I Am Beautiful!

Cuccio Colour I Am Beautiful!


Zobacz także:


Cuccio Colour I Am Beautiful!


Lakiery Cuccio Colour dostępne są na stronie cuccio.plJak podoba Ci się I Am Beautiful! Lubisz takie odcienie?


9 komentarze

 1. Kolor jest boski. Mam podobny odcień z Oriflame :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakbym miała taki odcień na paznokciach to też bym była piękna ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdy patrzę na Twoje paznokcie, to po raz kolejny wiem, że krótkie też są piękne i z niecierpliwością czekam, aż moje odrosną, abym mogła nadać im podobny kształt do Twoich!
  www.MALINOWAbeauty.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Maryś za dużo pracujesz na działce :PPP ale kolor bardzo ładny, delikatny i subtelny :)

  OdpowiedzUsuń

Nie obrażaj! Nie spamuj!
Dla postów starszych niż 3 dni włączone jest moderowanie komentarzy.