REVLON | KISS BALM & ULTRA HD GEL LIPCOLOR

Wraz z nadejściem wiosny do asortymentu marki Revlon dołączyły dwa nowe produkty do ust, których wspólnym mianownikiem są właściwości nawil...

Wraz z nadejściem wiosny do asortymentu marki Revlon dołączyły dwa nowe produkty do ust, których wspólnym mianownikiem są właściwości nawilżające: Revlon Kiss Balm - nawilżające balsamy do ust w czterech delikatnych owocowych kolorach i Revlon Ultra HD Gel Lipcolor - nawilżające pomadki do ust , których rewolucyjna żelowa formuła wzbogacona o kwas hialuronowy nawilża usta, a bardzo wysokie stężenie pigmentów pozwala uzyskać wyjątkowo intensywny i błyszczący kolor i o nich opowiem Wam w dzisiejszej notce:)Revlon Kiss™ Balm  - pielęgnacja ust jakiej pragniesz (21, 99 zł.)

Pomadki w formie wykręcanej kredki Kiss Balm to koloryzujące i owocowo pachnące balsamy do ust, które mają ultranawilżającą formułę stworzoną na bazie naturalnych olejów roślinnych (olej z pestek malin, granatu oraz winogron) . Balsam odżywiają i chroni delikatną skórę ust, jednocześnie zapewniając lekki kolor. Pomadki dostępne są w czterech odcieniach, ja posiadam kolor Fresh Strawberry- delikatny perlisty róż - pomadki należą raczej do kategorii pielęgnacyjnej, dlatego też nie ma co spodziewać się niewiadomo jakiej pigmentacji (można je używać bez spoglądania w lusterko) podobnie jak trwałości, która w tym wypadku w zasadzie nie istnieje. Kredki długotrwale nawilżają, regenerują i wygładzają skórę ust. Dodatkowo posiadają filtr SPF20.

Revlon Kiss Balm


Revlon Ultra HD Gel Lipcolor™ - intensywny, wyrazisty kolor (49,99 zł.)

Ultra HD Gel Lipcolor to pomadki do ust, których rewolucyjna żelowa formuła została wzbogacona o nawilżający kwas hialuronowy, a bardzo wysokie stężenie pigmentów pozwala uzyskać niezwykle intensywny i błyszczący kolor. Jaki jest ich sekret? Pigmenty zostały zatopione w żelowej bazie dzięki czemu z jednej strony pomadki mają wyrazisty kolor, a z drugiej – nie obciążają ust, co za tym idzie idealnie sprawdzą się wiosną/ latem, będąc tym samym ciekawą alternatywą dla ciężkich matowych pomadek. Specjalnie ścięta końcówka dopasowuje się do kształtu ust i pozwala precyzyjnie zaznaczyć ich kontur. Pomadki dostępne są w 12 uwodzicielskich kolorach, ja posiadam odcień 740 HD Coral.

Revlon Ultra HD Gel Lipcolor

Tak jak napisałam powyżej pomadki są dobrą alternatywą dla ciężkich matowych pomadek, błyszczyków i idealnie sprawdzą się wiosną/ latem:) Dostępne są w drogeriach Rossmann, Hebe oraz w punktach prywatnych.

revlon


Znasz nowości Revlon? Która pomadka bardziej pasuje do Ciebie?


15 komentarze

Nie obrażaj! Nie spamuj!
Dla postów starszych niż 3 dni włączone jest moderowanie komentarzy.