JESSICA, KOLEKCJA SILHOUETTE

Pokazywałam Wam już kilka tegorocznych wiosennych kolekcji, pokażę pewnie jeszcze nie jedną- każdą z nich cechowały kolorowe niczym tęcza b...

Pokazywałam Wam już kilka tegorocznych wiosennych kolekcji, pokażę pewnie jeszcze nie jedną- każdą z nich cechowały kolorowe niczym tęcza barwy. Ta kolekcja jest inna (co wcale nie znaczy, że gorsza) - elegancka, neutralna, podkreślająca naturalne walory paznokci, niczym make-up no make-up w świecie manicure, ale przede wszystkim uniwersalna i ponadczasowa. Przedstawiam Wam Silhouette, wiosenną kolekcję marki Jessica.

Zachęcam do obejrzenia kolorów z bliska, wystarczy kliknąć w wybrane zdjęcie:)

Jessica Silhouette

„Neutralne paznokcie są eleganckie i wyrafinowane w swej prostocie, ponadto wzbudzają pewien rodzaj kuszącej tajemnicy w stosunku do osoby, która je nosi…”, mówi Jessica Vartoughian, założycielka i prezes marki JESSICA. „Silhouette to kolekcja, która oferuje naturalność i poczucie luksusu, przy równoczesnym nie pokazywaniu zbyt wiele.”


Jessica Silhouette


Silhouette to niezaprzeczalna klasa i styl. Kolory kolekcji są neutralne i doskonale wkomponują się w każdy odcień skóry.

NAKED CONTOURS 1127 - aksamitna mokka o zimnej tonacji
BARE IT ALL 1128 - delikatny i neutralny nude
TEASE 1129 - nude z odrobiną brudnego różu
SIMPLY SEXY 1130 - zmysłowy nude o zimnej tonacji
EXPOSED 1131 - połyskujący ecru 
NUDE THRILLS 1132 - połyskujące cappuccino

Jessica Silhouette

Jessica Silhouette

Z początku miałam mieszane uczucia w stosunku do tej kolekcji, trafić z kolorem mojej skóry w odpowiedni odcień nude to naprawdę wyczyn (moja skóra ma różowe tony i większość nudziaków sprawia, że skóra dłoni jest albo czerwona albo trupio-sina), a tutaj proszę- miłe zaskoczenie, co tylko potwierdza opis producenta, że kolory są tak skomponowane, by pasowały każdemu, bez względu na odcień skóry. Co do poszczególnych kolorów to będę je sukcesywnie pokazywać na blogu. Teraz Wam już powiem, że kolekcję cechują różne wykończenia i różne poziomy krycia-  myślę, że te z Was, które lubią taką kolorystykę, bez problemu znajdą w tej kolekcji coś dla siebie. Jakość jak zawsze rewelacyjna:)

Kolekcja dostępna jest w pełnowymiarowych buteleczkach (14,8 ml/ 45 zł.) oraz w zestawach: pełnowymiarowych (6 x 14,8 ml/ 245 zł.) lub mini  (5 x 7,4 ml/ 138 zł., dwie wersje) na stronie jessicacosmetics.pl


Jak podoba Ci się ta nudziakowa kolekcja? Który kolor podoba Ci się najbardziej?7 komentarze

 1. BARE IT ALL i TEASE najpiękniejsze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi się podoba tonacja tych lakierów, nie są to standardowe, oklepane nudziaki. Przyznam, że ciężko jest mi wybrać faworyta, ale chyba postawiałabym na Simply Sexy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne :) Lakierów nude (i fioletowych) nigdy dość :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A nie ma jakiegoś kodu zniżkowego?

  OdpowiedzUsuń
 5. Teraz widzę różnicę ;D tylko 1132 mi się nie widzi ;D

  OdpowiedzUsuń

Nie obrażaj! Nie spamuj!
Dla postów starszych niż 3 dni włączone jest moderowanie komentarzy.