LUKSUS ODKRYWANIA PIĘKNA | DR IRENA ERIS HOLISTIC CLUB

Uwielbiam programy lojalnościowe, w których moje zakupy przekładają się na coś namacalnego- fajnie, jak mogę sobie sama wybrać "wyprac...

Uwielbiam programy lojalnościowe, w których moje zakupy przekładają się na coś namacalnego- fajnie, jak mogę sobie sama wybrać "wypracowaną" nagrodę, ale jeszcze bardziej cenię sobie jasne i czytelne zasady, bo w sumie która z nas lubi być robiona w przysłowiowego konia. Ostatnio przystąpiłam do programu lojalnościowego Dr Irena Eris Holistic Club, który polega na zbieraniu punktów za zakupy ulubionych kosmetyków kolorowych/ pielęgnacyjnych, pobyt w hotelach SPA, jak również za usługi w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris czy Salonach Beauty Partner i wymianie ich na nagrody. Brzmi dobrze, prawda? Przeczytajcie poniżej jak to wygląda w praktyce:)

Dr Irena Eris Holistic Club


Jak wyżej napisałam, program polega na zbieraniu punktów i wymianie ich na nagrody. Punkty rejestrujemy na platformie 👉🏻www.club.drirenaeris.com 👈🏻, w której to zakładamy sobie konto podając wymagane dane: adres mailowy (on będzie później naszym loginem), imię, nazwisko, adres do korespondencji z numerem telefonu a także datę urodzenia i imienin a także jesteśmy poproszeni o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, ale tylko dla potrzeb wspomnianego programu. Po akceptacji danych, konto już działa a na podany adres mailowy otrzymacie wiadomość powitalną z tymczasowym hasłem, które w ustawieniach trzeba później zmienić. Jak będziecie mogli zobaczyć strona jest bardzo przejrzysta a interfejs użytkownika łatwy w obsłudze. W zakładce TYLKO DLA KLUBOWICZÓW znajdziecie masę atrakcji "tylko dla zarejestrowanych"- m. in. konkursy i rabaty, natomiast STREFA PREZENTÓW to lista dostępnych nagród i punkty, które należy zgromadzić by je otrzymać. 

Dr Irena Eris Holistic Club


Jak zbierać punkty? Punkty w przypadku zakupu kosmetyków pielęgnacyjnych/ kolorowych Dr Irena Eris znajdują na kuponach (to takie małe kwadratowe karteczki z kodami), które są umieszczone we wszystkich opakowaniach (tych kartonowych, ofoliowanych, do których nie ma dostępu personel sklepu). Kupony mogą być 6 znakowe- te wymagają podania jeszcze 6 ostatnich cyfr z kodu kreskowego z opakowania oraz 10 znakowe- nowsze- bez dodatkowego wymogu. Punkty w tym wypadku rejestrujemy na platformie przez kliknięcie w UZUPEŁNIJ KONTO i wpisanie cyferek a następnie zatwierdzenie danych. Proste! 

 Dr Irena Eris Holistic Club


Punkty za pobyt w Hotelu SPA czy Salonach automatycznie wpadają na nasze konto, wystarczy w recepcji podać login w programie, którym jest e-mail (wiecie, ten podany w trakcie rejestracji). I to wszystko! 


Ja swoje kupony zarejestrowałam, wymieniłam na konkretną nagrodę a przedwczoraj kurier mi ją dostarczył, więc mogę potwierdzić, że ten program działa świetnie i warto się do niego zapisać:)


Znasz program Dr Irena Eris Holistic Club? Jakie są Twoje doświadczenia?


10 komentarze

 1. Odpowiedzi
  1. Bardzo, szersze polecam tym bardziej za jasne zasady :)

   Usuń
 2. Słyszałam o tym programie ale z racji że rzadko kupuję coś Irenki nie biorę w nim udziału

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kupony maja bardzo długą datę ważności, zapisać się nic nie szkodzi :)

   Usuń
 3. Pierwsze słyszę o tym programie ;) Ale chyba się zarejestruję, bo to fajny pomysł ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. też należę do klubu, fajna sprawa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo fajna, właśnie zbieram na drugą nagrodę :)

   Usuń
 5. Nie słyszałam o tym. Przydatne jak ktoś częściej kupuje kosmetyki. :)
  Niestety mi się nie opłaca.
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie tyle częściej, jak lubi daną markę i kupuje jej kosmetyki. Ja często sięgam i po pielęgnacją i po kolorówkę Dr Irene Eris, więc udział w takim programie jest dla mnie tym bardziej korzystny :)

   Usuń

Nie obrażaj! Nie spamuj!
Dla postów starszych niż 3 dni włączone jest moderowanie komentarzy.