BLOGLOVIN'...

... czyli ostatnimi czasy najpopularniejszy temat w blogosferze:) Jak pewnie słyszeliście od 1 lipca przestaje funkcjonować Google Reader ...

... czyli ostatnimi czasy najpopularniejszy temat w blogosferze:) Jak pewnie słyszeliście od 1 lipca przestaje funkcjonować Google Reader a w jego miejsce pojawia się osławiona platforma Bloglovin', na której od jakiegoś czasu i ja funkcjonuje (a właściwie się z nią oswajam). 

Nie pozostaje mi zatem nic innego, jak zaprosić Was do śledzenia mojego bloga za jej pośrednictwem- klikając kobitkę poniżej lub na baner znajdujący się pod obserwatorami po prawej stronie.
Dziękuję. Buziaki:)

22 komentarze

 1. już od dawna śledzę Cię na bl' ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Już Cię tam złapałam :) Ale informacja jak najbardziej przyda się dla tych, którzy jeszcze tego nie zrobili :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja również pojawiłam się na bloglovin`

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie pod wpływem Twojego posta wreszcie też jestem na bloglovin'. Wstrzymywałam się z tym niemal do ostatniego momentu, licząc chyba, że jedna Google Reader zostanie. Teraz pozostaje mi jedynie oswajać się z tą nową platformą. A Twój blog oczywiście już śledzę.;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wydaje mi się, żeby to był jakiś żart. Chociaż pożyjemy- zobaczymy:)

   Usuń
 5. a ja musze spróbować te google + :((

  OdpowiedzUsuń
 6. to chyba ja jestem ostatnia bez.. chyba czas się w kupę zebrać:D nie chce wyjść na debila.. ale proszę oświec mnie... jak mam na pasku bocznym blogi, do których zaglądam i tak sa wyświetlane aktualne, to po co ten blogovin.. przepraszm, za pewnie idiotyczne pytanie .. jak zwykle tylko ja nie ogarniam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od 1 lipca przestaje działać Google Reader, więc zmiany dopiero przed nami- do tego czasu wszystko jest po staremu.

   Usuń
  2. w końcu też założyłam tak konto.. a co tam:)

   Usuń
 7. Hmm jestem już też na bloglovinie i importowałam listę moich blogów, i jak wchodzę w bloglovinie na "manage blogs you follow" i tam jest masa blogów, które obserwuję, w tym i Twój, to rozumiem, że już nie muszę u Ciebie klikać "follow"?:)

  OdpowiedzUsuń
 8. śledzę i zapraszam również do śledzenia mnie:)

  OdpowiedzUsuń
 9. i ja sledze i zapraszam!!:)

  OdpowiedzUsuń

Nie obrażaj! Nie spamuj!
Dla postów starszych niż 3 dni włączone jest moderowanie komentarzy.