PIĄTKOWY DUPE PROJEKT: OPI, PINK FLAMENCO vs OPI, KISS ME ON MY TULIPS

Dzisiaj kolejny post porównawczy. Tym razem na ringu staną dwa OPIki: różowy OPI Pink Flamenco i różowy Kiss Me On My Tulips:) ...

Dzisiaj kolejny post porównawczy. Tym razem na ringu staną dwa OPIki: różowy OPI Pink Flamenco i różowy Kiss Me On My Tulips:)

OPI Kiss Me On My Tulips z kolekcji holenderskiej to kremowy, intensywny róż z dużą dawką niebieskich tonów. Bardzo dobrze się nakłada, kryje po jednej warstwie. Ma piękny połysk. Jeden z moich ulubieńców. 

OPI Pink Flamenco z kolekcji hiszpańskiej to kremowy, równie intensywny róż ale o nieco cieplejszej barwie. Jest gesty, ale dobrze się nakłada i tym samym dobrze kryje. Połysk porównywalny.


W buteleczkach wyglądają prawie identycznie. Dopiero na paznokciach widać, że Pink Flamenco jest bardziej intensywny w kolorze. Do mojej jasnej skóry bardziej przemawia jednak Kiss Me On My Tulips, bo ma chłodniejszy odcień. Aplikacja podobna, trwałość również. 

Szkoda, że od dłuższego czasu OPI nie wypuszcza nowych kolorów, tylko zmienia stare o dosłownie ćwierćtonu i umieszcza w nowych kolekcjach:(

Kto wygrywa???

14 komentarze

 1. mam tulipanka i bardzo lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie różnica tak niewielka, że bym się nie skusiła na oba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podobne do siebie, ciężko dostrzec różnice :)

  OdpowiedzUsuń
 4. hmm, prywatnie podoba mi się jaśniejszy, ale ciemniejszy mogłabym nosić do pracy :P
  chociaż...

  OdpowiedzUsuń
 5. w buteleczkach różnią się nieznacznie, ale na paznokciach nie widzę różnicy - takie ciemne róże to nie moje odcienie, więc szczerze mówiąc żaden nie w moim guście. :P

  OdpowiedzUsuń
 6. witam, pierwszy raz zagościłam na tym blogu, ale już mi się podoba i będę częstym gościem :D a z tych lakierów... wybrałabym flamenco :)

  OdpowiedzUsuń
 7. No cóż, tym razem zupełnie nie widzę różnicy ;) Ale któryś z nich na pewno chętnie bym przygarnęła, jeśli nadarzy się okazja :) Chyba wolałabym Kiss Me On My Tulips :)

  OdpowiedzUsuń
 8. jak dla mnie różnica prawie nie widoczna;) ale kolor piękny:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Różnica mało widoczna ale jest. Nie umiałabym zdecydować między nimi i brałabym i ten i ten :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Kolor jest cudowny. Nie widać dużej różnicy, ale piękny piękny :)

  OdpowiedzUsuń
 11. dla mnie są zbyt różne by posiadać oba

  OdpowiedzUsuń

Nie obrażaj! Nie spamuj!
Dla postów starszych niż 3 dni włączone jest moderowanie komentarzy.